1. עמוד הבית
  2. /
  3. אקוואטק לבית ולעסק
  4. /
  5. סינון דירתי-מניעת אבנית

ליעוץ חינם התקשר עכשיו
1800-686-686

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם


מסנני מים לדירה

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א

מסנני מים לסינון דירתי: מגוון פתרונות לשיפור איכות החיים

למי השתייה שלנו יתרונות רבים: הם טעימים, מרעננים ומעוררים, הם שומרים על בריאותנו תקינה, מונעים חולשה עוזרים לתהליכי העיקול, מנקים את גופנו, מפחיתים כאבי שיניים ואף עוזרים לירידה במשקל, לא בכדי נאמר המודעות למים היא המודעות לחיים.
אין ספק, מים הם מוצר חובה. אך למים, חשובים ככל שיהיו, יש חסרון אחד עיקרי, הנובע מהאבנית המצויה בו.
פה אנחנו נכנסים, ל- אקוואטק יש פתרון למניעת התגבשות אבנית במערכות המים הביתיות: סינון דירתי.
 
סינון דירתי הוא מילה נרדפת למגוון מסנני מים, אותם ניתן להתקין במטבח, במקלחת, צמוד לדוד החשמל, מדיח הכלים וצינור הגינה ובמיוחד בצינור הראשי של צנרת המים ובכך למנוע התגבשות אבנית בכל חלקי הבית כדי להבטיח טיהור מים איכותי ומקצועי.
 
לפני שנסקור אילו מסנני מים וסננים משווקת חברת אקוואטק, ננסה להבין מהי אבנית, האם היא מסוכנת ולמי?

מהי בעצם אבנית?

האבנית היא חומר אבקתי בצבע לבן אפרורי, אותו אנו פוגשים לרוב בקומקום המים שלנו או בדוד החשמל. האבנית נוצרת כאשר מינרלים טבעיים כמו מגנזיום וסידן מומסים ושוקעים במים בעקבות תהליכי חימום שונים. כאשר מינרלים אלו מומסים, הם הופכים לחומר גבישי הנראה לעין.

האם האבנית מסוכנת?

הידעתם כי נזקי האבנית, במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי, מגיעים למעל שני מיליארד ₪ בשנה!
יש שטוענים כי אבנית, כיוון שהיא עשויה מינרלים, היא חומר בריא והכרחי לגוף האדם. אך בפועל, האבנית מסוכנת הן לאדם, לחי, לצומח ולדומם.

הסכנה לאדם ולחי:
לאבנית יש נטייה להצטבר על שיני האדם ובעלי החיים. הצטברות של אבנית משמשת מצע נוח להתפתחות חיידקים ועששת. בנוסף, במקרים חמורים, עלולה הצטברות גבוהה של אבנית במים, לגרום למקרים קשים של אבנית בכליות.
הסכנה לצומח:
כמו בעלי החיים, גם הצמחים זקוקים למים כדי לגדול. מים עמוסים באבנית עלולים להקשות ולהאט את התפתחותם התקינה של הצמחים. בנוסף, אבנית אשר מתגבשת בצנרת המים, מקטינה את קוטר מעבר המים, ועלולה להאט את זרימתם עד לסתימה מוחלטת של הצנרת.
הסכנה לדומם:
אבנית, הנצמדת לגופי החימום של מכשירי החשמל, מקשה על תפקודם התקין, ועלולה לגרום להפסקה של פעולתם, עקב שימוש מוגבר בהם (בעת חימום, האבנית היא הראשונה שמתחממת ורק אחר כך החשמל, פעולה הגורמת לשימוש מוגבר בחשמל).

הפתרון:מסנני מים של חברת אקוואטק

כדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של מוצרי החשמל שלנו, וכדי ליהנות משתיית מים נקיים ובריאים יותר, אקוואטק מציעה מגוון מסנני מים הפועלים בטכנולוגיות מתקדמות שונות כמו מסנני מים מגנטיים, מסנני מים הפועלים באמצעות סיליפוס, או מניעת אבנית בכל חלקי הבית בעזרת  מרכך מים  בייתי Home Guard SoftNor .
מסנני מים של אקוואטק מותקנים בצינור הראשי של הבית מתקינים ומלבד מניעת אבנית, מסנני מים של אקוואטק מסננים, מונעים כניסה של חול, חלודה,שערות, לכלוך גס, לצנרת הבית.

מסנני מים של אקוואטק- היתרונות:

מלבד ההצלחה הגדולה במניעת אבנית בצנרת ובגופי החימום, למסנני המים של אקוואטק יתרונות נוספים: ראשית, מסנני מים של אקוואטק הם מוצרים יעילים לחסכון בהוצאות ובצריכת החשמל הביתית כל התגבשות של מ"מ אבנית מעלה את צריכת החשמל בכ-10%!!! שנית, מסנני המים של אקוואטק עומדים בתקנים המחמירים של מכון התקנים, הם ידידותיים לסביבה ואינם צורכים חשמל.
מרכך מים:את מסנני המים של אקוואטק יש להחליף אחת לשנה בממוצע, הם נוחים להרכבה, ומוצעים בעלות נמוכה ונוחה.

מסנני מים של אקוואטק- חשוב לדעת:

חשוב לדעת כי מסנני מים, מפחיתים את כמות האבנית במים בלבד, אך לא מונעים חדירה של חיידקים, מתכות רעילות ועוד. כדי למנוע חדירה של מרכיבים אלו, יש להרכיב מערכת טיהור מים הכוללת, מלבד מסנני מים, גם מטהר מים הפועלים בטכנולוגיית האוסמוזה ההפוכה, סנני פחם, ועוד.
כדי לדעת מהי מערכת טיהור המים המתאימה לכם ביותר, יש לפנות אל נציגי אקוואטק שישמחו להיענות לשאלתכם.


מאמרים נוספים בנושא
2all - בניית אתרי אינטרנט