1. עמוד הבית
  2. /
  3. מסנן מים לבית

מסנן מים לבית

התקנת מסנני מים ביתיים המיועדים לשתיית המים בדירתנו, למכונת הכביסה ולמקלחות יבטיח כי בריאות בני משפחתנו תשמר ונוכל לקיים את אותה איכות חיים בה אנו מעוניינים. כמעט כל אחד מאיתנו קרא או שמע באמצעי התקשורת השונים אודות הנזקים של המים הקשים בישראל וכן התרעות אודות חיידקים וזיהומים שונים במים. מסנן מים ביתי יאפשר לכם לשתות לרוויה מים נקיים ללא כל דאגה, טעם לוואי או ריח.
 

מסנן מים ביתי- סוגים שונים

קיימים סוגים שונים של מסנני מים כשלכל אחד מהם תפקיד אחר. לכן, הצעד הראשון אותו יש לבצע טרם רכישת המסנן או מערכת לטיהור המים הכוללת מסנני מים כאלו ואחרים הוא לדעת מהם הפילטרים הטובים ביותר למטרה שלכם. יש לקחת בחשבון כי ישנם מסננים ביתיים המיועדים לסינון דירתי וישנם כאלו המיועדים לציוד חשמלי, כמו למשל סנן למכונות כביסה, אמבטיות ומקלחות. אם בעבר, עיקר תשומת הלב הייתה אך ורק למסננים שהיו אחראים על מי השתייה שלנו, כיום רבים מודעים לעובדה כי המים הקשים יוצרים משקעים רבים בצנרת , פגיעה בגופי חימום דבר אשר הורס אותם וכן כתמים על כלי האוכל שלנו וכביסה נוקשה משום המים.
 

מסננים במערכות ביתיות לטיהור מים

קיימים שני סוגים של מערכות לטיהור מים ביתיות. הסוג הראשון פועל על בסיס מסננים והשני פועל בשיטת האוסמוזה ההפוכה. בכל מערכת ביתית חשוב לוודא שיש 3 מסננים, הראשון הוא המסנן המכאני שתפקידו הוא לסנן את כל החול, החלודה ולכלוכים שונים המצויים במי השתייה שלנו. המסנן השני הוא מסנן פחם פעיל שתפקידו לספוח אליו את כל הכימיקלים המצויים במים ולמנוע טעמים וריחות לוואי והמסנן השלישי נקרא מסנן בקטריות שתפקידו בהתאם לשם הוא להשמיד את כל הבקטריות/חיידקים אשר במי השתייה שלנו.

 

רכישה נבונה של מערכות לטיהור מים ומסננים

רכישה נבונה של מערכת מים המכילה את אותם מסננים הדרושים לכם צריכה לכלול וידוא של הפרמטרים הבאים. יש לקחת בחשבון כי מערכות טיהור מים מיועדות לשתייה, אך ניתן לקנות גם מסננים לבית אותם ניתן להצמיד אל מכשירים חשמליים שונים, צינור הגינה, דוד השמש ועוד, דבר אשר יבטיח לכם מים נקיים בעלי אחוז קטן של אבנית.
  •  הכירו את המסננים- הכירו את התפקיד של כל מסנן והחליטו מהם המסננים אשר ישמשו אתכם בצורה הטובה ביותר ויבטיחו את בריאות בני משפחתכם.
  •  תו תקן- תמיד יש לוודא כי המסננים הם בעלי תו תקן.
  •  אחריות- וודאו כי המסננים מגיעים עם אחריות. בררו מהי תקופת הזמן של האחריות ומהי כוללת.
  • חסכון בחשמל- אחד מהתפקידים של המסננים הוא למנוע אבנית אשר מצטברת על גופי החימום של המכשירים החשמליים וצורכת כמות גדולה של חשמל. וודאו כי מדובר במסננים של חברות מובילות ומוכרות.
  • אחזקה- בררו מהי העלות של המסנן וכל כמה זמן תצטרכו להחליף אותו.
  • מסנן ירוק- וודאו כי המסנן ידידותי לסביבה וכי הוא אינו גורם לזיהום כלשהו.
לפרטים ייעוץ והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
2all - בניית אתרי אינטרנט