משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי
משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

מיני בר מים – כל היתרונות

אין ספק שמשנה לשנה החיים שלנו הופכים ליותר נוחים. נכון, אנחנו מבלים יותר שעות בעבודה ופחות שעות עם המשפחה, יותר זמן בכבישים ופחות זמן בטבע, מתקשרים יותר דרך הטלפון והמחשבים הניידים ולא פנים מול פנים, אבל תגידו מה שתגידו, נוח לנו. מאוד נוח לנו. הרי המכוניות שלנו נוחות מאי פעם, הן ממוזגות לעילא ולעילא, המושבים רכים ונעימים, המערכת מנגנת ברמה שלפני עשרים שנה יכולנו רק לחלום עליה וחווית הנהיגה רק הולכת ומשתפרת וכל זאת מבלי להזכיר את זה שפשוט אין לנו כוח לצאת לטייל כי כל כך… נוח לנו. נוח לנו כמו שנוח יותר לשתות מבר מים במקום מבאר מים. תחשבו על זה שנייה.

על הדבש ועל העוקץ

נראה שהקיום המודרני הוא שילוב מורכב בין התפתחויות טכנולוגיות ומדעיות שמצד אחד מקלות לנו על החיים בצורה פנטסטית ומצד שני מקשות עליהם. תוחלת החיים עלתה בעשרות אחוזים במהלך מאתיים השנים האחרונות, אבל חייהם של הקשישים לא קלים בשום צורה, אנחנו נהנים משפע עצום של מוצרי חשמל ומצד שני רק מזהמים את האוויר שאנחנו נושמים, אנחנו יודעים שפע של מזון שלא זכינו לו בפעם תקופה אחרת בתולדות המין האנושי אבל סובלים ממגפה של השמנה ובאופן כללי אנחנו חיים בעידן הכי מתקדם ומפותח שחווינו כגזע, אבל לא מפסיקים להתלונן… אז איך כל זה קשור לתחום של בר מים ביתי?

ובכל זאת, בר מים ביתי

ובכן, למרות שכולנו היינו רוצים לפתוח את הברז הביתי (שגם הוא דרך אגב, לא המצאה עתיקה כל כך) וליהנות ממים צלולים ומתוקים שירוו את צימאוננו. לרוע המזל, המים בחלקים נרחבים של הארץ בהחלט לא מומלצים לשתייה. מי התהום בארץ סובלים מזיהומים שונים ולפי המלצות מסוימות אין לצרוך אותם לפני הרתחה. מעבר לזאת, בצנרות של בתים רבים מוחדרים חומרים שנועדו למנוע אבנית למשל וההשפעה של חומרים אלה על הבריאות שלנו שנויה במחלוקת. אז כדי להתגבר על הצרה, עברנו לשתות בעיקר מים מינרלים ושוב, מאחר והנוחות באה במקום הראשון, הומצא בר מים ביתי.

גם מרווה, גם מקרר

והיופי האמיתי במתקנים האלה, הוא שלא רק שאנחנו יכולים ליהנות ממים איכותיים, נקיים וטעימים בלחיצת כפתור תוך הימנעות מסחיבות מיותרות של בקבוקים לעתים תכופות, אלא שהמתקנים החדישים מגישים לנו גם מים צוננים וקרים וגם מים רותחים לפי העדפתנו. למרות שכיום בר מים ביתי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים עבור רובנו, נראה שאף אחד לא חלם עליה אפילו לפני כמה עשרות שנים בלבד.

איך אפשר בלי?

בר מים ביתי הוא מסוג האביזרים שאחרי שיש לך אותם, אתה לא מבין איך הסתדרת בלעדיהם כל השנים הללו. הנוחות, הקלות והבריאות שהוא מביא עמו הם לא עניין של מה בכך ולכן הפופולאריות של המכשירים האלה גואה משנה לשנה. כפי שזה נראה, בקרוב מאוד לכל עם ישראל יהיה נוח יותר כי בר כזה יהיה נפוץ בכל בית בישראל.

/ 5.

מאמרים נוספים
סל קניות0
סל הקניות ריק
באנר פסח 20244