משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי
משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

מתקני מים – סוגים שונים

ישנם סוגים שונים של מתקני מים, כאשר כל אחד בוחר את אותו סוג אשר מתאים לכמות האנשים המשתמשים במתקן, תדירות השימוש, התקציב לרכישה ותחזוקה שוטפת של המתקן.

כבר לא שותים מהברז?

מים הם מקור החיים ובעשור האחרון המודעות לטיב המים כה גדולה עד כי רבים החליטו לבחור לרכוש מתקני מים מסוגים שונים אשר יבטיחו להם שתיית מים איכותיים, ללא מתכות רעילות, חומרי ריסוס והדברה, חלודה, חול, אבנית, כלור ולכלוכים. כאן לא רק מובטחת להם חוויית שתייה מהנה מבחינת טעם וריח המים, אלא גם הבטחה כי המים אשר הם שותים לא יפגעו בבריאותם או בבריאות האנשים היקרים להם. אם בעבר, ניתן היה להבחין ב”טרנד המים המינרלים”, כיום יותר ויותר משפחות ועסקים מזמינים מתקני מים שונים המסננים את מי הברז. כי כיום עדיין שותים מהברז בצורה בטוחה וחכמה יותר.

מתקני מים המתחברים לצנרת

כאן מדובר על מתקני מים אשר יספקו לכל דורש מים מסוננים באיכות של הפילטרים במערכת הסינון. יש לקחת בחשבון כי יש רמות שונות של איכות וזאת בהתאם למסננים המותקנים במערכת והתקציב של כל לקוח. הסוגים הנפוצים ביותר בעסקים ובבתים פרטיים הם מתקני מיני ברים אשר יושבים על השיש או במטבחון של בית העסק ומאפשרים לכל דורש לשתות כוס מים צלולים וקרים כל אימת שהוא מעוניין בכך. בנוסף, יש אפשרות להזמין מתקני מים עם פונקציות מתקדמות יותר המאפשרות גם מזיגה של מים חמים ורותחים. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא כי המתקן אותו רוכשים עומד בתו תקן וכי אתם יכולים לאפשר לעצמכם את הוצאות התחזוקה השוטפות של אותו מתקן.

סוגים שונים של מתקני מים

  • קולרים– אחד ממתקני המים הפופולאריים ביותר בכל בית ספר, מכון כושר ומוסדות ציבוריים שונים הם הקולרים. כיום, ניתן לרכוש קולר קלאסי ארוך אותו ממקמים בפינת אולם הספורט או בכל מקום בו תחפצו או קולר תלוי. הקולרים יספקו לכם בין מאה למאתיים כוסות שתייה לשעה והם אידיאליים לכמויות גדולות של אנשים.
  • יחידות קירור וסודה– ניתן לרכוש מתקני מים המורכבים מיחידות קירור רגילות ויחידות הכוללות גם אפשרות למזיגה של סודה. בדרך כלל ניתן לראות יחידות אלו בחדרי אוכל של קיבוצים, אולמות אירועים וחדרי אוכל בתעשייה. קיימות יחידות בעלות הספק שונה וכל אחד צריך לעשות את החישוב לגבי ההספק לו הוא זקוק. בנוסף, קיימים עיצובים שונים הכוללים ברזים מסוגים שונים ליחידות אלו וכל אחד צריך לבחור את המתאים לו ביותר.
  • מתקני מים נוספים– בנוסף למתקנים שצוינו, יש אפשרות לרכוש מטהרי מים, מיני ברים וכן מסננים המתחברים לברז הראשי של הבית או לנקודות ספציפיות בברזים מסוימים.

/ 5.

מאמרים נוספים
סל קניות0
סל הקניות ריק
דילוג לתוכן