משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי
משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

התקנת סנן מים לשתיית מים איכותיים

בריאותינו היא הדבר החשוב לנו מכל, בין אם אתם מודעים לה ובין אם עוד לא הגעתם לשלב בו תעשו ככל העולה בידיכם על מנת לשמור על הבריאות.
בעידן הנוכחי אנו עדים להתעוררות נרחבת בנושאי הבריאות הן בכלי התקשורת, ברשת האינטרנטית ויותר בעלי מקצוע מציעים את שרותם כדי לסייע לכם לשמור על הבריאות.
ישנם מספר דרכים מוכרות אשר כל אחד מודע להם כדי להצליח במשימה והם שתיית מים בכמות המומלצת, אכילת מזון בריא בעל המרכיבים המומלצים, הימנעות מאזורים בעלי זיהום אוויר או עישון וצריכת פעילות ספורטיבית על בסיס קבוע.

אם הקפדתם במהלך היום יום לקיים את כל הקריטריונים שהזכרנו מעלה, הרי שתצליחו לשמור על בריאותכם וכתוצאה ישירה מכך תצליחו להקנות לכם איכות חיים מופלאה, אך האם זה משנה אילו מים תשתו? מים מהברז מספיק בריאים לגופכם או שמא עליכם לבחור דווקא מים מינראלים אשר עברו תהליך למניעת חדירת כימיקלים וכדומה למים הנכנסים לגופכם?

איכות המים

המים אשר מיועדים לשתייה ושמירה על בריאותכם מושפעים מזיהומים רבים בניהם זיהומים כימיים, בקטריאליים , מלחים המומסים בהם ועוד.
במדינת ישראל מי שיקבע באם המים טובים לשתייה הינו משרד הבריאות והוא זה אשר קבע שעל מנת שהמים יהיו טובים לשתייה עליהם להיות מותאמים לקריטריונים שהוכתבו לרבות סוג הקרקע, האזור הגיאוגרפי וגובהו של המעיין ממנו הופקו המים.
באופן ברור ניתן לקבוע כי כל עוד לא שתיתם מים איכותיים, הרי שאתם מזיקים לבריאות גופכם, אך אם בחרתם לצרוך מים איכותיים הרי שאתם משכילים לשמור על בריאותכם.

המים מהווים 70 אחוז ממשקל גופו של כל אדם וכל תפקודיו של הגוף תלויים באחוזי המים אותם אתם צורכים. שימו לב לרשימת תפקודי הגוף עליו אחראים המים עיכול, המים מובילים את החמצן והמזון לכל התאים הקיימים בגופכם, המים מפרקים שומנים, מסלקים פסולת , מגנים על האיברים בגופכם ומווסתים את טמפרטורת הגוף לטמפרטורה הרצויה.
במידה ולא תקפידו על שתיית מים איכותיים אתם עלולים לגלות כי אין הם מספקים את התפקודים להם הם נועדו כראוי ובריאות גופכם עלולה להינזק.

הקפידו לשתות מים איכותיים

אין ספק כי שתיית מים איכותיים מסייעת רבות לשמירה על בריאותכם ועל בריאות יקירכם, כך שכל עוד שתיתם מים איכותיים בכמות המומלצת לגילכם ולמשקל גופכם, הרי שתצליחו לחיות את חייכם על הצד הטוב והבריאותי ביותר.

/ 5.

מאמרים נוספים
סל קניות0
סל הקניות ריק