משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי
משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

כל מה שחשוב לדעת על החלפת פילטר מים

הפילטר ממלא את אחד התפקידים החשובים ביותר בכל מסנן מים. על מנת להבטיח פעילות תקינה של מתקן מים מכל סוג יש לוודא כי הפילטר נקי ותקין. החלפת פילטר מים בהתאם להנחיה של היצרן או בהתאם לשימוש חיונית לשמירה על איכות המים ותקינות המכשיר. את החלפת הפילטר ניתן לבצע בחלק מהמכשירים באופן עצמאי על פי ההנחיות של היצרן.

אורך חיים של פילטר מים:

היקף השימוש הוא הגורם הקובע את המועד בו יהיה עליכם להחליף את הפילטרים. אם מדובר במתקן מים הנדרש לסנן בכל יום כמות גדולה של המים, הפילטר יתמלא במהרה בלכלוך ויהיה צורך להחליפו. במקרים בהם מדובר במתקן מים בו לא נעשה שימוש רב או נעשה שימוש רגיל, יש לבצע החלפת פילטר בהתאם להנחיה של היצרן. ישנה המלצה על החלפת פילטר אחת למספר חודשים גם במקרים של שימוש מועט במתקן המים או בהעדר כל שימוש.

מתי צריך להחליף פילטר מים?

כל יצרן קובע הנחיות משלו בעבור מתקני המים אותם הוא מייצר ומשווק. ההמלצה בעבור רוב מתקני המים הביתיים היא על החלפת פילטר מסנן אחת לחצי שנה או לאחר סינון של כ-2000 ליטרים. החלפת המסנן במועד מבטיחה שמירה על איכות המים והמשך הנאה שלכם ממים טעימים, נקיים ובריאים.

מדוע חשוב להחליף את מסנן המים?

החלפה של פילטר מים חיונית להמשך פעילות תקינה של מתקן המים ושמירה על איכות המים. קיימים מתקני מים בהם נדלקת נורה המזכירה לכם שהגיע הרגע להחליף את הפילטר. חלק מהספקים של מתקני המים ישלחו לכם הודעת טקסט או יתקשרו להזכיר לכם שהגיע הרגע לבצע החלפת פילטר במתקן. אם אתם מחפשים פילטרים למתקני מים באיכות גבוהה ומחירים ללא תחרות, חברת אקוואטק היא הכתובת. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

למה חשוב לסנן מים לשתייה?

מי הברז בישראל מכילים בחלק מאזורי הארץ חומרים שאינם בריאים לגוף ואינם טעימים. באותם אזורים, על מנת ליהנות ממים נקיים ובריאים לשתייה יש צורך במתקני סינון מים. מתקן מים עם פילטר איכותי יצליח לסנן מהמים את כל החומרים המזיקים, הריחות הלא נעימים, הלכלוך והטעמים הרעים. לאחר שלב הסינון תקבלו מים נקיים לשתייה ללא הגבלת כמות. 

/ 5.

מאמרים נוספים
סל קניות0
סל הקניות ריק