משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי
משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

סנן למכונת כביסה

מכונת כביסה מהווה את אחד ממוצרי החשמל החשובים ביותר בבית. זו אחראית לניקיונה של הכביסה המלוכלכת ומאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו לחוש נקיים וריחניים בדרכנו ליום העבודה, חברים, ארוחת חג וכל פעילות יומיומית אחרת. אך מה קורה כאשר נוצר מצב בו הכביסה לא נקייה כבעבר או בסיום פעולת הכביסה אנו מגלים מים עומדים, קרוב לוודאי שהגיע הזמן לנקות או להחליף סנן למכונת כביסה.

תפקידו של סנן מכונת הכביסה שלכם

בכל מכונת כביסה קיים חלק אשר נקרא סנן. תפקידו של זה הוא למנוע מאבק וגורמי לכלוך שונים לחדור למכונה בעת פעולת הכביסה, דבר אשר יכול להזיק למשאבה של המכונה. המים במכונה שלכם נכנסים אליה באמצעות צינור, טרם הם נכנסים לתוף הם עוברים דרך אותו סנן אשר מונע ממטבעות, חפצים שנשכחו בכיסים של המכנסיים והחולצות, אבק ושאר גורמים מפריעים לחדור למשאבה. כל אלו (כולל האבנית הרבה הקיימת במים הקשים במדינתנו) מתאספים באותו פילטר של מכונת הכביסה שלכם ולכן ניקוי סנן זה חייבת להתבצע בצורה קבועה. אם לא ידעתם כי אתם צריכים לנקות את הסנן או ידעתם אך לא הקפדתם לבצע פעולה זו, קיים סיכוי שייווצר מצב בו כל כך הרבה לכלוך התאסף בו או שנוצר מצב בו הוא נקרע בעקבות חפץ זה או אחר ויש להחליפו בסנן אחר.

היכן ממוקם הסנן?

אם אתם מעוניינים לנקות את הסנן או להחליפו חשוב שתדעו היכן הוא ממוקם וזאת על מנת שתוכלו להגיע אליו בקלות מבלי לגרום נזקים לחלקים אחרים של המכונה. בדרך כלל הסנן ממוקם בחלקה הקדמי של מכונת הכביסה ונדרשת הברגה על מנת להוציא אותו. ישנן מכונות בהן הסנן נראה כמו פקק קטן או כוס קטנה. אם החלטתם לנקות את הסנן בעצמכם חשוב ולא בעזרת טכנאי מכונות כביסה, שתוודאו כי אין מים בתוף של המכונה טרם אתם פותחים את הפילטר, כי אתם מבריגים את הסנן החוצה נגד כיוון השעון. בנוסף, אל לכם להשתמש בתכשירי ניקוי לניקיונו של הסנן, אלא רק במים.

טכנאי מכונות כביסה

אם אתם סבורים כי אתם יכולים להחליף סנן למכונת הכביסה, חשוב שתיקחו בחשבון כי אתם יכולים לגרום בקלות נזק לחלקים אחרים של המכונה והעלות הסופית של סך התיקונים יכולה להיות בנקל גבוהה יותר מאשר עלות השכרת שירותיו של איש מקצוע שיבצע פעולה זאת עבורכם. לכן אולי כדאי לשקול שוב ולהזמין טכנאי מכונות כביסה מוסמך אשר יבצע את העבודה. זכרו בעיה של סחיטה איטית, מים עומדים, כביסה אשר אינה מריחה טוב או כביסה מלוכלכת היא קרוב לוודאי סימן לבעיה במכונת הכביסה שלכם, הזמינו טכנאי מכונות כביסה שיבדוק זאת ויבצע החלפה של הסנן במקרה הצורך.

/ 5.

מאמרים נוספים
סל קניות
סל הקניות ריק
דילוג לתוכן