משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי
משלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪ | אספקה עד 5 ימי עבודה | עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

מתקני מים – טיפים שימושיים לבחירה נכונה

מתי בפעם האחרונה עצרתם לחשוב על איכות מי השתייה שלכם? ידעתם כי מי השתייה בישראל כוללים כימיקלים, אבנית, חלודה ולא מעט גורמים מזהמים? הבשורה הטובה היא שאפשר לסנן את מי השתייה ולהפוך את המים בברז נקיים, צלולים והרבה יותר בריאים. כל שיש לעשות הוא להזמין מתקן מים עם מסננים איכותיים המרחיקים מהמים את כל הגורמים המזיקים. סינון המים חשוב מאוד לבריאות שלכם, לבריאות הילדים ולשיפור הטעם של המים. אם אתם מחפשים את הדרך לעודד שתייה מרובה של מים בקרב בני הבית, מתקני מים הם הדרך לעשות זאת.

מי שתייה טעימים וקרים הם המשקה הטוב ביותר בעבור רגעים של צמא וליד כל ארוחה. כאשר המים טעימים, נקיים וקרים תמצאו את עצמכם שותים הרבה יותר. גם הילדים יתחילו לפתע לשתות הרבה יותר מים. תוספת פונקציה של מים מוגזים או מים רותחים תהפוך את מסנן המים למיני בר מים לכל דבר.

איזה מתקן מים כדאי לבחור?

קיימים היום בישראל מבחר מותגים של מתקני מים מתוכם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. אם בעבר הבחירה בתחום הייתה מצומצמת כיום כבר אפשר לבחור מתקני מים בצבעים שונים, גדלים שונים, רמות סינון, טכניקות סינון, התאמה לבתים עם ילדים ועוד. הדרך לבחירה הנכונה מתחילה בסקירה של כמה מתקני מים מומלצים. כדאי יהיה לסקור כמה דגמים של חברות שונות על מנת לבצע השוואת מחירים חכמה.

התאמה נכונה בין מתקן המים לבין הרגלי השתייה שלכם היא המפתח לבחירה הנכונה. עליכם לבחור מתקן מים שיוכל לספק לכם את כמו המים הנדרשת ואת טמפרטורת המים המבוקשת. כמו כן, כדאי לבחור מראש במכשיר התואם את עיצוב המטבח ואת שטח האחסון הקיים. אם יש בבית ילדים כדאי לשים דגש על שימוש בטיחותי בעבורם. החברות המובילות בתחום מציעות ברזים בטיחותיים לילדים עם אפשרות לנעילת ברז המים הרותחים.

כמה עולה להחליף מסנן למתקן המים?

תלוי במתקן המים שרכשתם!

מערכות סינון: מומלץ לבצע טיפול למערכת אחת לחצי שנה

מערכות טיהור מים:  מומלץ לבצע טיפול לשמערכת בין עשרה לשנים עשר חודשיםץ

מערכות שונות בשוק המים כגון – מיני בר או מערכות סינון אחרות: מומלץ להחליף סננים אחת לחצי שנה.

בכל מקרה אם אתם חשים בשינוי משמעותי בטעם / ריח המים מומלץ לפנות לשירות הלקוחות לקבל חוות דעת מקצועית מצוות הטכנאים של החברה. 
על מנת שלא להיות מופתעים מהוצאות תחזוקה גבוהות כדאי מראש לברר כמה עולה כל מסנן והאם תוכלו לבצע בעצמכם את החלפת המסנן. את בירור העלויות כדאי לבצע מול היצרן וגם מול חברת אקוואטק שמציעה אביזרים לכל סוגי מתקני המים במחירים אטרקטיביים. 

/ 5.

מאמרים נוספים
סל קניות0
סל הקניות ריק